Pracujete v marketingu? | Zapojíte se do on-line rozhovoru?

Chceme lidem nabízet co nejrychlejší cestu k rozvoji a k práci, kterou budou mít rádi. ❤️
Pravidelně zjišťujeme, s čím se v oblasti hledání práce a vzdělávání potkáváte. Popovídejme si. Za hodinový videohovor vám pošleme dva poukazy do Alza.cz v hodnotě 500 Kč (dohromady 1 000 Kč na nákup v Alza.cz)

Právě si povídáme s lidmi, kteří:

 • pracují v marketingu a poohlížejí se po nabídkách práce.

Patříte mezi ně? Ozvěte se, rádi v rámci našeho výzkumu naplánujeme on-line setkání i s vámi.

Jak to běžně probíhá

 • Jako odměnu za proběhlý rozhovor od nás dostanete poukázku na nákup na Alza.cz v hodnotě 1 000 Kč.
 • Budeme si povídat formou videohovoru - max. 60 minut.
 • Než se potkáme on-line, krátce vám zavoláme na telefon a upřesníme podrobnosti.
 • Předem vám pošleme odkaz na připojení se k videohovoru a případně vám pomůžeme vše nastavit.
 • Není třeba žádná příprava - zajímá nás hlavně vaše zkušenost :-)
 • Přihlaste se prosím přes krátký dotazník níže. ↓↓

Pokud si spolu domluvíme konkrétní termín, potkáte se na pohodovém videohovoru s našimi výzkumníky. Většinou budete mluvit s jedním z nich, ale může se stát, že se připojí i další, které dané téma taky zajímá. Během 60 minut proberete vaši zkušenost s hledáním práce a někdy vám kolegové ukážou novinky, na kterých pracujeme.

Kdy a jak

Hodinový rozhovor plánujeme v následujícím termínu:

 • 8. 12. 13:30 - 14:30,
 • on-line přes náš vybraný nástroj na videohovory.

Technické požadavky

 • Připojení k internetu.
 • Počítač nebo notebook. Bez nich to bohužel nejde.
 • Videokamera. Nejspíš je součástí vašeho přístroje.
 • Sluchátka. Lépe se uslyšíme.
 • Jednoduchá instalace nástroje, který používáme na videohovory. Nebojte, pošleme Vám návod.
 • Sdílení obrazovky. Kolegové vám obvykle pošlou nějaké naše novinky a společně je projdete.
 • Souhlas s nahráváním. Poprosíme vás o možnost pořídit si pro interní účely záznam a udělat si z něj poznámky. Slouží nám k pečlivému zpracování zpětné vazby, kterou od vás dostaneme. Informace vždy deidentifikujeme, tedy odebereme vaše jméno a jakékoli osobní údaje.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Jiné

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné

Zadavatel

LMC s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro OZP. Bez docházení do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři.

Kontakt

LMC s.r.o.
Eliška Svobodová
Telefon: povidejmesi@lmc.cz

Chceme, aby naše produkty pomáhaly co nejvíce lidem a proto potřebujeme získávat různé názory od různých lidí. Při přihlášení do průzkumu se vás doptáme na pár informací (přesměrujeme vás na dotazník připravený společností LMC s.r.o., zabere to max. 2 min 😊 Prosíme o odpovědi, jinak vás nebudeme moci kontaktovat 😟

V souvislosti s průzkumem bude společnost LMC s.r.o., Jankovcova 1569/2c, Praha, Holešovice, IČO: 264 41 381, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 82484, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem vedení seznamu účastníků průzkumu po dobu nezbytně nutnou k vyhodnocení průzkumu. Osobní údaje budou zpřístupněny oprávněným zaměstnancům společnosti LMC s.r.o. případně pověřeným zpracovatelům, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Aktuální seznam je dostupný na https://www.lmc.eu/cs/seznam-dodavatelu.
Pokud jste udělil/a souhlas se zařazením do databáze za účelem Vašeho výběru pro jiný či obdobný průzkum prováděný společností LMC s.r.o. v budoucnu, budeme Vaše osobní údaje uchovávat po dobu 10 let anebo do odvolání poskytnutého souhlasu.
V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o. poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

S KÝM SE POTKÁTE?

Za vývojem našich služeb stojí celé týmy lidí a pravidelná zpětná vazba od "lidí z venku" je pro nás všechny nesmírně obohacující. I když bychom rádi, všichni najednou se s vámi bohužel nesetkáme. Nemáme tak velké zasedací místnosti a navíc byste se možná cítili jako u křížového výslechu

Naše společné setkání proběhne mezi čtyřma, maximálně šesti očima a až k nám přijdete, potkáte se s někým z nás. My se pak postaráme o to, aby se vaše zpětná vazba dostala i k ostatním členům týmu.

Eliška Svobodová

Michal Klimt