S GRÁCIÍ ODEJÍT Z PRÁCE JE UMĚNÍ

LMC Lab je "výzkumné" oddělení ve firmě LMC s.r.o. Inovujeme služby v oblasti hledání práce a vzdělávání, protože chceme lidem nabízet co nejrychlejší cestu k rozvoji a práci, kterou budou mít rádi ❤️.

Řekli jste si v posledním roce (alespoň v duchu), možná by to chtělo změnu?

  • Aktuálně děláme výzkum na téma "(ne)spokojenost lidí s aktuálním zaměstnáním"
  • A rádi se s vámi pobavíme o tom, jak to máte v práci vy
  • Nepotřebujeme znát jméno vašeho zaměstnavatele ani jiné konkrétní údaje. Zajímá nás čistě vaše zkušenost a pohled na věc.
  • Jedná se o individuální hodinový rozhovor s odměnou 500Kč, na který se nemusíte nijak připravovat
  • Rozhovory nám pomůžou k podrobnějšímu pochopení toho, co všechno souvisí s pracovní spokojeností či nespokojeností. A díky tomu pak můžeme vylepšovat služby, které pomáhají v hledání TÉ PRAVÉ :-) (práce)

Máte ve středu 16.10. nebo ve čtvrtek 17.10. čas na 60 minutové setkání?

  • Pokud ano, klikněte na tlačítko "odpovědět" a řekněte nám, prosím, o sobě pár informací
  • Ozveme se vám a potvrdíme si konkrétní čas
  • Setkání probíhají v Praze Holešovicích

Budeme se těšit a děkujeme za vaše odpovědi!

_

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jankovcova 1569/2c, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné

Zadavatel

LMC s.r.o.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: vozíčkáři, ostatní.

 

Kontakt

LMC s.r.o.
Ivana Kolcunová
Jankovcova 1569/2c
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika

Chceme, aby naše produkty pomáhaly co nejvíce lidem a proto potřebujeme získávat různé názory od různých lidí. Při přihlášení do průzkumu se vás doptáme na pár informací (přesměrujeme vás na dotazník připravený společností LMC s.r.o., zabere to max. 2 min 😊 Prosíme o odpovědi, jinak vás nebudeme moci kontaktovat 😟

V souvislosti s průzkumem bude společnost LMC s.r.o., Jankovcova 1569/2c, Praha, Holešovice, IČO: 264 41 381, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 82484, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem vedení seznamu účastníků průzkumu po dobu nezbytně nutnou k vyhodnocení průzkumu. Osobní údaje budou zpřístupněny oprávněným zaměstnancům společnosti LMC s.r.o. případně pověřeným zpracovatelům, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Aktuální seznam je dostupný na https://www.lmc.eu/cs/seznam-dodavatelu.
Pokud jste udělil/a souhlas se zařazením do databáze za účelem Vašeho výběru pro jiný či obdobný průzkum prováděný společností LMC s.r.o. v budoucnu, budeme Vaše osobní údaje uchovávat po dobu 10 let anebo do odvolání poskytnutého souhlasu.
V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o. poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

S KÝM SE POTKÁTE?

Za vývojem našich služeb stojí celé týmy lidí a pravidelná zpětná vazba od "lidí z venku" je pro nás všechny nesmírně obohacující. I když bychom rádi, všichni najednou se s vámi bohužel nesetkáme. Nemáme tak velké zasedací místnosti a navíc byste se možná cítili jako u křížového výslechu

Naše společné setkání proběhne mezi čtyřma, maximálně šesti očima a až k nám přijdete, potkáte se s někým z nás. My se pak postaráme o to, aby se vaše zpětná vazba dostala i k ostatním členům týmu.

Ivana Kolcunová

Kateřina Mňuková

Tomáš Kafka