ŘEŠÍTE VZDĚLÁVÁNÍ SVÝCH PODŘÍZENÝCH? |Zapojte se do průzkumu

LMC Lab je "výzkumné" oddělení ve firmě LMC s.r.o., která provozuje mimo jiné pracovní portály Jobs.cz a Prace.cz. Inovujeme služby v oblasti hledání práce a vzdělávání, protože chceme lidem nabízet co nejrychlejší cestu k rozvoji a práci, kterou budou mít rádi ❤️.

Vedete lidi a řešíte jejich rozvoj? Pak se chceme potkat právě s vámi!

  • Vyvíjíme služby v oblasti vzdělávání a chceme dobře pochopit, co manažeři potřebují pro rozvoj svých lidí.
  • Zajímá nás, co z vašeho pohledu funguje dobře a taky jestli vám na poli vzdělávání něco dlouhodobě chybí.
  • Pro tento průzkum se potřebujeme setkat s manažery z JINÉHO oboru než je HR a personalistika

Proč průzkum děláme?

  • Protože se snažíme zjednodušit a zefektivnit firemní vzdělávání.
  • Řešíme především online vzdělávání, konkrétně platformu Seduo. Vaše zkušenost s online formou ale není nutná! Je pro nás ale důležité pochopit, jak o vzdělávání svých lidí uvažujete i v “offline rovině”.

Jak to bude probíhat?

  • Budeme si neformálně povídat mezi čtyřma očima
  • Zabere vám to maximálně 1 hodinu, kterou strávíte v příjemných kancelářích v Praze Holešovicích nebo v libovolném místě dle vašich možností
  • Odměna za výzkum je 1000 Kč v hotovosti

Kdy se potkáme?

  • Výzkum probíhá v termínu 29.7. - 20.8. – přesný čas, kdy vám setkání nejvíce vyhovuje, napište do odpovědi.

Máte zájem?

Klikněte na tlačítko odpovědět a vyplňte prosím krátký dotazník.

Budeme se těšit a děkujeme za odpovědi!

_

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha-Holešovice, Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné

Zadavatel

LMC s.r.o.

Kontakt

LMC s.r.o.
Ivana Kolcunová
Jankovcova 1569/2c
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika

Chceme, aby naše produkty pomáhaly co nejvíce lidem a proto potřebujeme získávat různé názory od různých lidí. Při přihlášení do průzkumu se vás doptáme na pár informací (přesměrujeme vás na dotazník připravený společností LMC s.r.o., zabere to max. 2 min 😊 Prosíme o odpovědi, jinak vás nebudeme moci kontaktovat 😟

V souvislosti s průzkumem bude společnost LMC s.r.o., Jankovcova 1569/2c, Praha, Holešovice, IČO: 264 41 381, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 82484, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem vedení seznamu účastníků průzkumu po dobu nezbytně nutnou k vyhodnocení průzkumu. Osobní údaje budou zpřístupněny oprávněným zaměstnancům společnosti LMC s.r.o. případně pověřeným zpracovatelům, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Aktuální seznam je dostupný na https://www.lmc.eu/cs/seznam-dodavatelu.
Pokud jste udělil/a souhlas se zařazením do databáze za účelem Vašeho výběru pro jiný či obdobný průzkum prováděný společností LMC s.r.o. v budoucnu, budeme Vaše osobní údaje uchovávat po dobu 10 let anebo do odvolání poskytnutého souhlasu.
V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o. poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

S KÝM SE POTKÁTE?

Za vývojem našich služeb stojí celé týmy lidí a pravidelná zpětná vazba od "lidí z venku" je pro nás všechny nesmírně obohacující. I když bychom rádi, všichni najednou se s vámi bohužel nesetkáme. Nemáme tak velké zasedací místnosti a navíc byste se možná cítili jako u křížového výslechu

Naše společné setkání proběhne mezi čtyřma, maximálně šesti očima a až k nám přijdete, potkáte se s někým z nás. My se pak postaráme o to, aby se vaše zpětná vazba dostala i k ostatním členům týmu.

Ivana Kolcunová