Jak často se vám stává, že uchazeči nedorazí k pohovoru?

LMC Lab je "výzkumné" oddělení ve firmě LMC s.r.o. Inovujeme služby v oblasti hledání práce a vzdělávání, protože chceme lidem nabízet co nejrychlejší cestu k rozvoji a práci, kterou budou mít rádi ❤️.

Zapojte se do placeného výzkumu a podělte se s námi o svou zkušenost s hledáním lidí

Máte ve firmě na starosti nábor lidí nebo jeho část? Pak se chceme potkat právě s vámi! Zabere vám to sotva hodinu času, kterou strávíte v našich příjemných kancelářích v Praze Holešovicích a dostanete od nás 500 Kč v hotovosti.

Jak to bude probíhat?

  • Budeme si neformálně povídat mezi čtyřma očima – maximálně 1 hodinu.
  • Bude nás zajímat, s čím se setkáváte při hledání nových zaměstnanců, co vám vaši práci v současné době nejvíce komplikuje a taky co vás baví :-)
  • Setkání s vámi pomůže k tomu, abychom mohli vylepšit naše služby - aby díky nim co nejvíce firem našlo vhodné zaměstnance a aby byly aktivity spojené s náborem lidí co nejméně časově náročné.

Kdy se potkáme?

  • Ve čtvrtek 16.1. (přesný čas, kdy vám setkání nejvíce vyhovuje, si vyberte při odpovědi).

Máte zájem?

  • Klikněte na tlačítko odpovědět a vyplňte prosím krátký dotazník.
  • Kapacita je omezená. Ale slibujeme, že se vám ozveme, jestli s vámi počítáme nebo jestli to tentokrát nevyjde.

Budeme se těšit a děkujeme za odpovědi!

-

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jankovcova 1569/2c, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Jiné

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné

Zadavatel

LMC s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: vozíčkáři.

 

Kontakt

LMC s.r.o.
Eliška Svobodová

Chceme, aby naše produkty pomáhaly co nejvíce lidem a proto potřebujeme získávat různé názory od různých lidí. Při přihlášení do průzkumu se vás doptáme na pár informací (přesměrujeme vás na dotazník připravený společností LMC s.r.o., zabere to max. 2 min 😊 Prosíme o odpovědi, jinak vás nebudeme moci kontaktovat 😟

V souvislosti s průzkumem bude společnost LMC s.r.o., Jankovcova 1569/2c, Praha, Holešovice, IČO: 264 41 381, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 82484, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem vedení seznamu účastníků průzkumu po dobu nezbytně nutnou k vyhodnocení průzkumu. Osobní údaje budou zpřístupněny oprávněným zaměstnancům společnosti LMC s.r.o. případně pověřeným zpracovatelům, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Aktuální seznam je dostupný na https://www.lmc.eu/cs/seznam-dodavatelu.
Pokud jste udělil/a souhlas se zařazením do databáze za účelem Vašeho výběru pro jiný či obdobný průzkum prováděný společností LMC s.r.o. v budoucnu, budeme Vaše osobní údaje uchovávat po dobu 10 let anebo do odvolání poskytnutého souhlasu.
V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o. poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

S KÝM SE POTKÁTE?

Za vývojem našich služeb stojí celé týmy lidí a pravidelná zpětná vazba od "lidí z venku" je pro nás všechny nesmírně obohacující. I když bychom rádi, všichni najednou se s vámi bohužel nesetkáme. Nemáme tak velké zasedací místnosti a navíc byste se možná cítili jako u křížového výslechu

Naše společné setkání proběhne mezi čtyřma, maximálně šesti očima a až k nám přijdete, potkáte se s někým z nás. My se pak postaráme o to, aby se vaše zpětná vazba dostala i k ostatním členům týmu.

Alexandra Rožcová

Eliška Svobodová