Řekněte nám, co si myslíte (nejen) o webu Jobs.cz

LMC Lab je "výzkumné" oddělení ve firmě LMC s.r.o., která provozuje mimo jiné pracovní portály Jobs.cz a Prace.cz. Inovujeme služby v oblasti hledání práce a vzdělávání, protože chceme lidem nabízet co nejrychlejší cestu k rozvoji a práci, kterou budou mít rádi ❤️.

Zapojte se s námi do úprav Jobs.cz, Prace.cz a dalších služeb spojených s prací! Budeme rádi, když se podělíte o váš názor a pomůžete nám i ostatním lidem, kteří si hledají práci. Zabere vám to sotva hodinu času, kterou strávíte v příjemných kancelářích v Praze Holešovicích s odměnou 500 Kč.

Jak to bude probíhat?

Po krátkém povídání na úvod si sedneme k webům Jobs.cz, Prace.cz a pod. a budeme zjišťovat, jak se vám používají, jestli byste našla/našel vše potřebné a budeme se ptát i na to, jaké na vás dělají dojem.

Kdy se potkáme?

V pondělí 22.7. v době 14 -17h. Na přesném čase se domluvíme. Strávíte u nás max. 60 min.

Máte zájem?

  • Klikněte na tlačítko odpovědět a vyplňte krátký dotazník. Zeptáme se vás na pár otázek, abychom věděli, s kým budeme mít tu čest :).
  • V případě velkého množství zájemců se bohužel nebudeme moci setkat se všemi, za což se předem omlouváme.
  • 100% vám dáme vědět, zda s vámi počítáme nebo jestli to tentokrát nevyjde.

Budeme se těšit a děkujeme za odpovědi!

_

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jankovcova 1569/2c, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Jiné

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné

Zadavatel

LMC Lab

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři.

 

Kontakt

LMC Lab
Eliška Svobodová

Chceme, aby naše produkty pomáhaly co nejvíce lidem a proto potřebujeme získávat různé názory od různých lidí. Při přihlášení do průzkumu se vás doptáme na pár informací (přesměrujeme vás na dotazník připravený společností LMC s.r.o., zabere to max. 2 min 😊 Prosíme o odpovědi, jinak vás nebudeme moci kontaktovat 😟

V souvislosti s průzkumem bude společnost LMC s.r.o., Jankovcova 1569/2c, Praha, Holešovice, IČO: 264 41 381, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 82484, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem vedení seznamu účastníků průzkumu po dobu nezbytně nutnou k vyhodnocení průzkumu. Osobní údaje budou zpřístupněny oprávněným zaměstnancům společnosti LMC s.r.o. případně pověřeným zpracovatelům, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Aktuální seznam je dostupný na https://www.lmc.eu/cs/seznam-dodavatelu.
Pokud jste udělil/a souhlas se zařazením do databáze za účelem Vašeho výběru pro jiný či obdobný průzkum prováděný společností LMC s.r.o. v budoucnu, budeme Vaše osobní údaje uchovávat po dobu 10 let anebo do odvolání poskytnutého souhlasu.
V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o. poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

S KÝM SE POTKÁTE?

Za vývojem našich služeb stojí celé týmy lidí a pravidelná zpětná vazba od "lidí z venku" je pro nás všechny nesmírně obohacující. I když bychom rádi, všichni najednou se s vámi bohužel nesetkáme. Nemáme tak velké zasedací místnosti a navíc byste se možná cítili jako u křížového výslechu

Naše společné setkání proběhne mezi čtyřma, maximálně šesti očima a až k nám přijdete, potkáte se s někým z nás. My se pak postaráme o to, aby se vaše zpětná vazba dostala i k ostatním členům týmu.

Eliška Svobodová

Tomáš Kafka